אימון לארגונים
לכתוב את התסריט שלך לארגון שובר קופות

סדנה באימון קבוצות בארגונים


הסדנה מושתת ביסודה על ההבנה כי תפיסות הן היוצרות את המציאות. הסדנה משתמשת בכלים מתחום התסריט והבימוי (directing
) תוך רכישת מיומנות בהבנת דרך הבחירה הטבעית ולימוד ערנות להווה המתמשך (כמו שידור ב-LIVE). בסדנה נשתמש בחוויית הצמיחה המודעת תוך חלוקת החוויות עם אנשים נוספים כמנוף לפריצת דרך ולרכישת אומץ. המשתתפים יסמנו את המטרה האישית שלהם בכתיבת חזון אישי בארגון וייכנסו לדמות הגיבור הפנימי שבתוכם – המגיע אל המטרה האישית שלו בארגון. הם יתבקשו לבצע בין הפגישות ניסויים אשר ישקפו להם את התנהלותם בחיים ולקרוא את הכתוב לאוזני חבריהם, להתוודע לערכים ולמשמעויות שלהם בתחום המוגדר ולוודא מהם ההרגלים הַמּוֹנְעִים וְהַמְּנִיעִים כדי להשתמש בהם נכון למען השגת מקומם האפקטיבי בארגון.
* הסדנה מיועדת לפרטים ולמוסדות ומקומות עבודה. 6-12 מפגשים.

פירוט נושאי הסדנאות

אימון בקבוצה לניהול אפקטיבי
הקניית מודעות והיכרות עם מנגנון האומץ לויתור על הרגלים ישנים מול אנשים מוכרים. רכישת דפוסים חדשים של ערנות המייתרים את הפיתוי להנהיג את העובדים מתוך שרירותיות ומנחילים תהליכים של קבלת החלטות והנעת הצוות מתוך השפע הטבעי של המנהיג הפנימי תוך לימוד ליהוק נכון של הפרט לפי יכולותיו ותשוקותיו. התוודעות לתשוקות וליכולות הטבעיים המתחברים למשימתם כמנהלים. היכרות עם הערכים היסודיים ועם המשמעות העמוקה של העסק בחיי המנהל. היכרות עם החוויה של ניהול מתוך שלווה וביטחון עצמי. העמקה אל הטבע הפשוט שבפנים והתנהלות משם לעבר ניהול אפקטיבי. בנייה מחודשת של העסק על פי החזון הטבעי האישי והמשמעותי למנהל. היכרות והשמשת כלים ליצירה ולניהול.

אימון לגיבוש צוותים חדשים ואימון צוותים ותיקים לשיתוף פעולה
חיבור לתשוקות האישיות ומיזוגן בקבוצה. חיפוש המשמעות האישית בעבודה הצוותית, חשיפה לחוויית העבודה בשיתוף פעולה. המרת תלות בסינרגיה. גישור בין ערכי הארגון לערכים האישים. הגשמה עצמית בתוך קבוצה גדולה. החשיבות וההזדמנות שבמתן חופש הביטוי לזולת.
התנסות מתמדת בסצנות מבוימות מסביבת העבודה תוך רכישת ניסיון של חוויית העבודה מתוך ניהול עצמי.

אפשרות לאימון אישי לניהול

תוכנית הקורס
על המנחה
איציק: 054-4712282 טלפקס 02-5617581 isaac@nativechoice.net