אימון אישי ב- LIVE
להיות הגיבור הראשי בסרט שלך


באימון אישי ב-LIVE מלהק המאומן את עצמו להיות הגיבור הקולנועי הנע אל מטרה מוגדרת בסרט של חייו ומתמקד בהגשמתה. המאומן לומד לערוך את חייו כרצונו תוך שימוש במושגים ובכלים מתחום הקולנוע והאימון. המאומן מזהה איך באמצעות תפיסותיו הוא מביים את המציאות שלו לטוב ולרע, מעמיק אל הטבע הראשון שלו, לומד איך לכתוב את תסריט חייו תוך חווית ה-LIVE (הווה מתמשך) ומכוון עצמו למטרה באמצעות כתיבת סצנות של משאלות מובנות. הגיבור-מאומן הולך לביצוע תוך היכרות עם המשאבים הטבעיים ומחצבי הערכים העומדים לרשותו ומנצל אותם כמנוע המניע אותו לעבר מטרתו. בעזרת טכניקות ייחודיות מנחה המאמן את המאומן לדיאלוג פנימי, הוא משכלל את מנוע החיפוש הטבעי שלו כדי להגיע אל סצנות הזיכרונות המונחות בעומק המודעות ומתקן אותן כרצונו על מנת להתאחד עם מטרותיו.
הרחבה על דרך האימון ר' מודל הבמאי.

אימון ליצירה
באימון ליצירה לומד המאומן על ההבדל בין יוצר לקורבן.
האדם שמחפש אהבה מאת האחר, מטבע הדברים פועל לרצות אותו או למרוד בו ובכל מקרה מגיב לָאַחֵר ומוותר על מקומו כיוצר. האדם היוצר מתוודע אל האני האוהב שבו ומשפיע משם באופן טבעי את יצירתו השופעת.
עיקר העבודה באימון ליצירה מתמקדת בהגדרת סוג היצירה המועדפת, בלימוד האתיקה שבעיסוק ביצירה, בהתוודעות למשמעות היצירה בחייו של היוצר ובפירוק תקיעויות שנובעות בדרך כלל מהתעסקות בדימוי העצמי המושפע מהטבעות ישנות. כך מאפשר היוצר לעצמו לפעול מתוך חופש יצירה. כחלק מתהליך האימון המאומן ייצור מתוך הטבע שלו מעשה אומנות ממשי ומוגדר מלכתחילה וייקח על עצמו להשלים את היצירה לקראת סוף האימון וכחותַם התהליך, תוך תכנון היצירה ויצירת התכנון.

אימון לזוגיות
באימון למציאת בת/בן-זוג ולהנחלת זוגיות צומחת, לומד המאומן כי התנהגות הַמּוּנָעַת מתוך פחד, פיתוי או התפתות מוֹנַעַת חופש פעולה בזוגיות. התנהלות ללא מסכות ותחפושות מאפשרת כנות ופתיחות שהם כלים הכרחיים וזמינים ליצירת אינטימיות.
המאומן מְכוּוָן להבנה שכדי למצוא את בת הזוג המתאימה וקל וחומר כדי לתחזק זוגיות טובה, כדאי לו לנהוג בשקיפות ולהשתמש בהליכות הטבעיות שלו הנובעות מתוך מקום עמוק ובעל ערך. רק כך ימשוך לתוך חייו את בת הזוג הטבעית.
כאשר המאומן מתחיל בתהליך הבחירה עליו להגדיר במדויק מהם התכונות שהוא מעוניין למצוא בבת הזוג הנכספת ולעבוד על חזון הזוגיות; דִמְיוּן תכונות המיועדת יעורר את תשומת הלב למתאימה. בויתור על פחדים ותקיעויות ולימוד ברכת ההווה המעוררת באופן טבעי את התשוקה למין השני – אוסף המאומן אנרגיות שמאפשרות לו להבחין במיועדת בקלות ומתוך בטחון בעצמו, להתנהל לעומתה ולהתחבר אליה בטבעיות – ללא הצגות וללא מורא.

אימון לניהול אפקטיבי
עבודת האימון לניהול אפקטיבי שמה לה למטרה בנייה של העסק על פי החזון הטבעי, האישי והמשמעותי למנהל. האימון שם את הדגש על גילוי המשמעות של העסק בעיני המנהל תוך הגדרת הערכים עליהם מושתת העסק. העבודה היא על התוודעות לתשוקות וליכולות הטבעיים לבעל העסק וגילוי המנהיג הטבעי שבפנים תוך היכרות עם חוויה של ניהול מתוך שלווה וביטחון עצמי. באימון מושם דגש על רכישת מודעות ויצירת אומץ לויתור על הרגלים ישנים ולרכישת דפוסים חדשים של המנהל הערני המוותר על הפיתוי להנהיג את עובדיו מתוך שרירותיות והמקבל החלטות ובוחר להניע אותם הלכה למעשה מתוך השפע הטבעי של המנהיג הפנימי שבו.

על המאמן
"מעגל החיים" - שאלון אבחון – באיזה תחום עלי להתאמן
איציק: 054-4712282 טלפקס 02-5617581 isaac@nativechoice.net